sponzorští členové

Sponzorští členové


 

ArchiCAD

Společnost Centrum pro podporu počítačové grafiky ČR s.r.o. (CEGRA) si od roku 1995 vybudovala pozici zásadního dodavatele počítačových technologií pro stavební průmysl v České republice. CEGRA je průkopníkem BIM projektování, jejím stěžejním produktem je ArchiCAD, systém využívající technologii virtuální budovy (Virtual Buiding™).
Zobrazit profil člena


 

Bentley Systems

Bentley je světově vedoucí firma ve vývoji a poskytování komplexních softwarových služeb pro budování a udržování infrastruktury. Architekti, projektanti, konstruktéři a vlastníci nemovitostí jsou nepostradatelní při zvelebování našeho světa a při zvyšování kvality našeho života.
Zobrazit profil člena


 

FADW

Architektonická kancelář, která se zaměřuje na moderní postupy ve stavebnictví. Nabízí architektonické návrhy rodinných, bytových i nebytových domů, novostaveb i rekonstrukcí. Od studie po realizační dokumentaci.
www.fadw.cz


 

DATA DESIGN SYSTEM

Programy řady DDS-CAD jsou samostatnými programy, které jsou od svého počátku vyvíjeny jako specializované aplikace pro oblast stavebnictví. Nejedná se tedy o nadstavbu nad obecný CAD, ani o prostou náhradu rýsovacího prkna. DDS-CAD se zařazuje mezi nástroje BIM a patří mezi ty software, které velmi dobře používají formát souboru IFC, tj. formátu pro uložení informací nejen o projektu, ale o celé projektované stavbě. DDS podporuje OpenBIM přístup a je jedním z hlavních iniciátorů využití IFC pro profese TZB a také pro tvorbu knihoven a katalogů výrobců. 
www.dds-cad.cz


 

SKANSKA

Skanska je stavební a developerská skupina působící v České a Slovenské republice, je součástí světového koncernu Skanska se sídlem ve Švédsku.
www.skanska.cz


 

Centrum AdMaS

Centrum AdMaS je zaměřeno na výzkum, vývoj a aplikace pokročilých stavebních materiálů, konstrukcí a technologií (nejen) v oblasti stavebnictví, ale i dopravních systémů a infrastruktury měst, obcí a krajiny. Další oblastí centra AdMaS je vývoj netradičních konstrukcí s moderními technologiemi, například aplikace nekovových materiálů pro vyztužování konstrukcí.
www.admas.eu


 

Callida

Česká softwarová společnost Callida vyvíjí a dodává komplexní systém pro řízení a controlling stavebních zakázek euroCALC 3 včetně implementačních projektů do předních investorských, developerských, projekčních, dodavatelských, montážních či pojišťovacích firem již téměř 25 let. Portfolio firmy tvoří mj. i ucelený vzdělávací systém pro oblast oceňování stavebních prací a cost management Akademie Callida. V roce 2012 se společnost stala autorizovaným partnerem pro celosvětově využívanou platformu spolupráce, komunikace a řízení projektů zahrnující i BIM management ve stavebnictví – 4Projects by Viewpoint lokalizovaný do češtiny.
www.callida.cz, www.4projects.cz


 

 Mott MacDonald

Mott MacDonald

Společnost Mott MacDonald CZ jako součást skupiny Mott MacDonald byla v České republice založena v roce 1993 a je jednou z předních nezávislých poradenských projektových a inženýrských společností. Společnost poskytuje poradenství zákazníkům z veřejného i soukromého sektoru zejména v oblasti dopravy, energetiky, fondů EU, mostů, PPP projektů, special services, tunelů a geotechniky, vodního hospodářství a životního prostředí.
www.mottmac.cz


 

ÚRS Praha

Společnost ÚRS PRAHA je inženýrskou a poradenskou organizací zabývající se oceňováním stavební produkce, distribucí stavebních SW, analýzami a prognózami vývoje stavebnictví a výzkumem v oblasti regionálního rozvoje a bytové problematiky. Získejte informace z oblasti stavebnictví a seznamte se podrobně s činnostmi společnosti na:
www.urspraha.cz


 

CAD Consulting

CAD Consulting

Je konzultační společnost zaměřená na implementace BIM technologie. O BIMu víme vše. Firma je součástí Autodesk Developer Network. Zaměřuje se hlavně na technologii Autodesk Revit. Poradí Vám ale i s jinými aplikacemi, jako Autodesk Navisworks či AutoCAD Civil 3D. CAD Consulting působí na trhu již od roku 2009 a služby firmy využívá řada zákazníků v České republice i v zahraničí.
www.cadconsulting.cz


 

GEO-5 spol. s r.o.

GEO-5

Společnost Geo-5 nabízí komplexní činnost v oboru geodetických prací, zaměřování pozemků a staveb, geometrických plánů při využití nejmodernějších technologií v oblasti sběru dat.
www.GEO5.cz


 

Team Exact

Team Exact

EXACT je kompletním dodavatelem služeb v oblasti geodetických prací na území celé Evropy. Team EXACT má rozsáhlé schopnosti v oboru měření a shromažďování přesných dat, která potřebujete. Je rovněž partnerem, kterého potřebujete k získání co největšího množství dat a k jejich rozumnému využití.
www.TeamExact.com