Konference pro ty, kdo navrhují, staví a investují

Nenechte si ujít celostátní konferenci zaměřenou na využití BIM v praxi. Odborná celodenní akce Autodesk BIM Konference se koná 25. dubna 2017 v Masarykově koleji v Praze.

Konference organizovaná společnostmi Autodesk a CAD Studio je určena pro odbornou veřejnost v oblasti investic, projektování, výstavby a provozování staveb a výroby stavebních komponent. S nasazením moderní technologie BIM (informačního modelu budov) vás seznámí zkušení odborníci z praxe.

Přidejte se ke skupině architektů, designérů, inženýrů, dodavatelů staveb a investorů, kteří se zajímají o BIM, a navštivte Autodesk BIM Konferenci. Inspirujte se u firem, které již u nás BIM využívají v praxi, a zjistěte, jaké jsou jejich zkušenosti. Poznejte jak BIM co nejlépe nasadit ve vaší společnosti, nezůstaňte pozadu.

  • Odborné přednášky na téma BIM

  • Interaktivní workshopy

  • Obchodní kontakty

  • Networking
V úvodních přednáškách a v odborných workshopech se o své zkušenosti podělí uznávaní odborníci z praxe. Na doprovodné výstavě si budete moci vyzkoušet nejpoužívanější softwarové nástroje pro BIM, 3D tisk nebo moderní metody 3D skenování staveb. Zažijte několik hodin inspirace.

V rámci doprovodného programu si budete moci vyzkoušet virtuální realitu s 3D brýlemi pro interaktivní prezentování BIM projektů. Na konferenci bude také poprvé představen revoluční kapesní 3D skener Leica BLK360 poháněný aplikací Autodesk ReCap 360.

Uložit

Uložit

Partneři konference:

Autodesk, CAD Studio, Gefos, CzBIM.

Mediální partneři:

Archiweb.cz, TZB-Info.cz, EARCH.cz a BIMfo.cz.

 

Program, další informace a online registraci najdete na autodeskbimconference.cz

Informace člena CzBIM